NDRYSHIMI DRASTIK/ Reperi shqiptar mbjell flokët dhe duket njeri tjetër (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Reperi shqiptar mbjell flokët dhe duket njeri tjetër (FOTO)

NDRYSHIMI DRASTIK/ Reperi shqiptar mbjell flokët dhe duket njeri tjetër (FOTO)

Reperi shqiptar i hitit “Shume telefona”, 2Ton është ndër më të suksesshmit e tregut muzikor shqiptar, këngët e të cilit dëgjohen kudo dhe gjithashtu është shumë i ndjekur në rrjete sociale. Së fundmi 2Ton i ka habitur fansat me një ndryshim në look, por jo të gjithë e kanë kuptuar çfarë ka bërë reperi.
“Prive” shkruan se 2Ton ka mbjellur flokët duke u transformuar kështu në pamje. Madje në foton e tij të fundit dallimi është i dukshëm dhe reperi duket si njeri tjetër.

Sa i përket anës profesionale kujtojmë që kënga e fundit e 2Ton është “Shumë telefona” e cila ka pasur shumë sukses dhe brenda pak ditësh ka arritur milionin me klikime në Youtube.