Pasi i kushtoi këngën emocionuese/ Stresi na prezanton me të ëmën (FOTO) - AlpeGossip
Pasi i kushtoi këngën emocionuese/ Stresi na prezanton me të ëmën (FOTO)

Pasi i kushtoi këngën emocionuese/ Stresi na prezanton me të ëmën (FOTO)

Nesër nis prezantimi i këngëve për edicionin e 20-të të festivalit të “Këngës Magjike” dhe prej kohësh Stresi ka paralajmëruar se do të marrë pjesë me një këngë kushtuar nënës së tij.

Ditën e sotme ai ndau me ndjekësit një fotografi në Instagram, ku na prezanton të ëmën, me të cilën mund të dallojmë ngjashmërinë.

“Të Du Mom. Nesër premier në Kënga Magjike 2018”, shkruan reperi.

Kur zbuloi temën e këngës me të cilën merr pjesë këtë vit në festival, reperi shkoi se ishte shumë emocionuese, sa gjatë kohës që e këndonte prekej dhe derdhte lot.