“MOS HA M*T!” Kejvina kapet me ndjekësen që e quajti plastikë (FOTO) – AlpeGossip
“MOS HA M*T!” Kejvina kapet me ndjekësen që e quajti plastikë (FOTO)

“MOS HA M*T!” Kejvina kapet me ndjekësen që e quajti plastikë (FOTO)

Kejvina Kthella ka pozuar dje në Instagram, nga një ambient kuzhine, ku shfaqet e veshur mjaft seksi me një fustan ngjyrë bojëqielli.

Komentet në foton e saj janë natyrisht flakë, por jo të gjithë bien dakord. Një komentuese i shkruan velinës se eshtë bërë si “trans” nga plastika dhe Kejvina nuk e ka lënë me kaq!

“Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”, i shkruan komentuesja pa emër.Kejvina i ka bërë replikë “Miaooooo”, si për të thënë se nuk i intereson çfarë thotë, por në një koment të dytë, bukuroshja shqiptare duket pak më e nxehur ndërsa i kërkon ndjekëses që të shfaqë identitetin:

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha shit”, i shkruan ajo.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on