Menduam se e quante thjesht ‘kunatë’, por ja çfarë është Greta Koçi për Gencin (FOTO) – AlpeGossip
Menduam se e quante thjesht ‘kunatë’, por ja çfarë është Greta Koçi për Gencin (FOTO)

Menduam se e quante thjesht ‘kunatë’, por ja çfarë është Greta Koçi për Gencin (FOTO)

Në media ka kohë që flitet për një marrëdhënie dashurie midis dy këngëtarëve, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi. Edhe pse ata të dy vet nuk janë prononcuar për këtë çështje, prova të ndryshme kanë vërtetuar lidhjen e tyre.

Por çfarë marrëdhënie ka Genci me motrën e Enit, Gretën? Përveçse shihen shumë shpesh të dalin bashkë të tre e kjo tregon se janë mjaft të afërt, Genci shkon edhe më tej. Ai ka publikuar një video të Gretës që këndon këngen e tij të fundit dhe shkruan: “Motra ime”, duke na treguar edhe një herë se sa marrëdhënie të ngushtë ka me “kunatën”.