FOTO/ Pa filtra e pa makeup, ja si duket Samanta Karavella ujë e sapun – AlpeGossip
FOTO/ Pa filtra e pa makeup, ja si duket Samanta Karavella ujë e sapun

FOTO/ Pa filtra e pa makeup, ja si duket Samanta Karavella ujë e sapun

Ashtu siç ka deklaruar më parë, Samanta Karavella i përdor rrjetet sociale vetëm në lidhje me karrierën e saj dhe rrallëherë shohim postime që lidhen me përditshmërinë e këngëtares.

Mirëpo, së fundmi Samanta duket se ka bërë një përjashtim dhe ka postuar një video në Snap Chat ku si rrallëherë, ajo shihet pa grim.

“Pa filtra dhe pa makeup!”-ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos ku ka shfaqur tiparet e saj ujë dhe sapun, siç ndoshta nuk e kishit parë kurrë.