Festë e madhe në familjen Gjebrea, por surpriza e Jonit ia zbukuroi ditëlindjen Arditit (FOTO) – AlpeGossip
Festë e madhe në familjen Gjebrea, por surpriza e Jonit ia zbukuroi ditëlindjen Arditit (FOTO)

Festë e madhe në familjen Gjebrea, por surpriza e Jonit ia zbukuroi ditëlindjen Arditit (FOTO)

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea, feston sot ditëlindjen e 55-të.

Festa ka nisur që në orët e para të ditës së sotme, në një lokal me miq, të afërm dhe stafin. Ka qenë Arditi ai i cili ka publikuar disa video nga festa “me familjen”, ku shihen duke kërcyer nën ritmet e muzikës popullore.

 

Më pas djali i tij Joni nuk mund t’ia bënte ditën më të bukur se kaq, kur publikoi një foto të disa viteve më parë.

“Gëzuar ditëlindjen vëlla i madh”, shkruan Joni, ndërkohë që komentuesit janë dyndur me urime pa fund.

Ne i urojmë edhe shumë vite të tjera të lumtura moderatorit Gjebrea!