HARROJENI JUSTIN DHE HAILEY/ Selena Gomez do të martohet? Njihuni me aktorin që i ka propozuar – AlpeGossip
HARROJENI JUSTIN DHE HAILEY/ Selena Gomez do të martohet? Njihuni me aktorin që i ka propozuar

HARROJENI JUSTIN DHE HAILEY/ Selena Gomez do të martohet? Njihuni me aktorin që i ka propozuar

Që nga shpallja e fejsës së Justin Bieber me modelen e njohur Hailey Baldwin kemi mësuar thuajse çdo gjë rreth lidhjes së tyre.

Selena ndërkohë ka mbetur në hije ose është fshehur nga showbizzi duke bërë kështu pak pushim.

Gjithçka kemi mësuar për aktoren dhe këngëtaren kanë qenë aludime se çfarë mendon ajo rreth fejesës së Justin, a është e lënduar apo nuk i intereson fare?

Por duket se situata tani do të ndryshojë tërësisht, pasi tani do të pyesim veten se çfarë mendon Justin rreth propozimit për martesë që Selena Gomez ka marrë nga aktori Max Ehrich.

Në Twitter ai ka shkruar:
“ Do të martohem me Selena Gomez”, duke i bërë tag këngëtares.

Sigurisht që ky tweet ka qenë një shaka nga ana e këngëtarit, ose një shprehje admirimi për Selenën, duke qenë se aid he Selena nuk njihen personalisht.

Por sigurisht që të gjithëve ne na ndali pak zemra kur e pamë këtë tweet, me siguri dhe Justin-it do t’i ndalte pak zemra nëse do t’a shihte. Apo jo?