Sabiani qenka baba “për së mbari”, fotografon vajzën nga të PASMET (FOTO) – AlpeGossip
Sabiani qenka baba “për së mbari”, fotografon vajzën nga të PASMET (FOTO)

Sabiani qenka baba “për së mbari”, fotografon vajzën nga të PASMET (FOTO)

Që është jashtëzakonisht e lidhur me babanë e saj, Sabianin, Keisi Medini e ka dëshmuar me kohë.

Por duket se babë e bijë vërtet i kanë kaluar kufijtë. Keisi ka postuar një foto në Insta Story ku është e kthyer nga mbrapa dhe foton ja ka bërë babai i saj, të paktën ashtu thot ajo.

Ata duket sikur më shumë janë shokë pasi në disa foto të tjera të postuar nga Keisi në Instagram, ajo shihet pranë të atit duke tymosur puro. Epo mund të themi që Sabiani qenka një “baba për së mbari”./AlpeNews.al