“ÇMEND” RRJETIN/ Morena Taraku poston FOTON pa reçipeta në YACHT duke marrë… – AlpeGossip
“ÇMEND” RRJETIN/ Morena Taraku poston FOTON pa reçipeta në YACHT duke marrë…

“ÇMEND” RRJETIN/ Morena Taraku poston FOTON pa reçipeta në YACHT duke marrë…

Morena Taraku njihet si një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar. Këngëtarja është përfolur shumë për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani dhe për ndarjen me të më pas.

Bukuroshja duket se po vazhdon pushimet e qetë pasi ka postuar në “Instastory” një foto pa reçipeta duke marrë rreze dielli.