DEL FOTOJA E DISA VITEVE MË PARË/ Nuk do t’i njihni si dukeshin Xhensila dhe Besi – AlpeGossip
DEL FOTOJA E DISA VITEVE MË PARË/ Nuk do t’i njihni si dukeshin Xhensila dhe Besi

DEL FOTOJA E DISA VITEVE MË PARË/ Nuk do t’i njihni si dukeshin Xhensila dhe Besi

Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Këngëtarja është bërë së fundmi nënë dhe është shkëputur disi nga aktiviteti i rrjeteve sociale.

Megjithatë janë fansat ata që duket se nuk do “ta lënë rehat”.

Kështu, një faqe në Instagram ka publikuar një foto të Besit dhe Xhensilës, vite më parë.

Në këtë foto Xhensila duket mjaft ndryshe dhe kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re.

Shumë ndjekës kanë komentuar se këngëtarja nuk njihet, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet pozitive ndaj saj.

Po ju çfarë mendoni?