Para disa kohësh këngëtari i njohur shqiptar, Art Abazi njoftoi ndjekësit e tij në rrjetet sociale se ishte prekur nga Covid-19 dhe se ndodhej i izoluar në shtëpinë e tij.

Pas dy javësh, këngëtar ka postuar një foto në “Instastory”, ku shihet duke drekuar me të atin dhe të dashurën e tij.

Mesa duket Arti e paska kaluar këtë virus dhe tani gëzon shëndet të plotë.