Ndodhet në spital/ Morena Taraku tregon se gjendja e saj është..(FOTO) – AlpeGossip
Ndodhet në spital/ Morena Taraku tregon se gjendja e saj është..(FOTO)

Ndodhet në spital/ Morena Taraku tregon se gjendja e saj është..(FOTO)

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të një postimi në Snapchat.

Mirëpo nuk dihet shkaku se përse ajo gjendet aktualisht duke marrë intervenim mjekësor pasi në foton e postuar shihet vetëm dora e saj dhe nuk ka dashur të tregoj më shumë.

Nëse bëhet fjalë për ndonjë virus apo diçka tjetër më serioze e marrim vesh shumë shpejt.