ANTONELA SURPRIZOHET NGA E MOTRA/ Zbulojnë së bashku gjininë e bebit të saj – AlpeGossip
ANTONELA SURPRIZOHET NGA E MOTRA/ Zbulojnë së bashku gjininë e bebit të saj

ANTONELA SURPRIZOHET NGA E MOTRA/ Zbulojnë së bashku gjininë e bebit të saj

Antonela më në fund ka zbuluar gjininë e bebit që motra e saj po pret

Prej ditësh ajo e vuante pamundësinë e të qenit pranë motrës në këtë moment të rëndësishëm.

Kjo surprizë erdhi për Antonelën prej ‘’Kutisë së Pandorës’’.

Në shtëpi kishte mbërritur motra e saj dhe nën shoqërinë e dhjetra fishekzjarreve, tullumbaceve dhe zbukurimeve zbuluan së bashku gjininë e bebit.

Në emocione të forta Antonela informohet se do të bëhet teze e një nipi.