Xhensila bën sikur e fsheh, por barku i saj i rrumbullakosur duket… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila bën sikur e fsheh, por barku i saj i rrumbullakosur duket… (FOTO)

Xhensila bën sikur e fsheh, por barku i saj i rrumbullakosur duket… (FOTO)

Shtatzënia e saj po përflitet për një kohë të gjatë. Edhe pse lajmet po e trajtojnë si fakt të kryer, vetë Xhensila vazhdon të mos e pranoj publikisht shtatzëninë e saj.

Por janë disa foto që e nxjerrin atë disi më shumë zbuluar atë, gjithashtu dhe dalja e saj në emisionin Dua të të bëj të lumtur ku mori si dhuratë një veshje bebesh na shtoi dyshimet.

Fotoja e sotme e tregon më qartë barkun e saj të rrumbullakosur dhe nurin që ajo ka marrë nga pritja e ëmbël.

/AlpeNews.al/