NUDO nga shtrati, Linda Rei ka një mesazh për Majk dhe Capital T (FOTO) - AlpeGossip
NUDO nga shtrati, Linda Rei ka një mesazh për Majk dhe Capital T (FOTO)

NUDO nga shtrati, Linda Rei ka një mesazh për Majk dhe Capital T (FOTO)

Mbrëmja e djeshme duket se ka qenë shumë e “zjarrtë” për Linda Rein , e cila duket se ka festuar nudo.

E shtrirë në krevatin e një dhome hoteli në Zvicër, Linda ka pozuar nudo, duke mbuluar me çarçaf një pjesë të të pasmeve dhe këmbët.

Edhe pse Linda ka hequr opsionin e komenteve në këtë foto, mbishkrimi i saj ka qenë shumë i “dyshimtë”

Ajo shkruan krah fotos titullin e këngës së Capital t dhe Majk “Pasha jetën”, duke u dhënë artistëve kështu një sinjal pozitiv mbi bashkëpunimin e tyre të fundit.