“SHOKON” BIZNESMENI SHQIPTAR GAY/ Elton Ilirjani: Kamuflohen, ka edhe ministra që… (VIDEO) – AlpeGossip
“SHOKON” BIZNESMENI SHQIPTAR GAY/ Elton Ilirjani: Kamuflohen, ka edhe ministra që… (VIDEO)

“SHOKON” BIZNESMENI SHQIPTAR GAY/ Elton Ilirjani: Kamuflohen, ka edhe ministra që… (VIDEO)

Një e enjte mbushur me rrefimë të sinqerta ishte kjo e sotmja në programin ‘Trokit’ me moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni. Biznesmeni i cili ka pranuar orientimin e tij seksual, foli më shumë rreth jetës së tij personale dhe nismave si biznesmen. Që në nisje të bisedes Sara i vuri në pah akesorët e tij të shumtë, që sipas Eltonit janë të tejet të kushtueshëm madje njërin e ka pasur dhuratë nga një partner i tij.

Eltoni theksoi së në Shqipëri ka shumë personazhe të njohur, të dyzuar seksualisht madje pohoi se njeh këngëtar e prezantues lajmesh gay. Shkoi më tej duke thënë se edhe një deputet i njohur ka pasur raport homoseksual me shoferin e tij, madje gjithë dikasteri ishte në dijeni. Por a është ai në një raport? Si i pëlqen meshkujt? A është ndjerë i kërcënuar? Eltoni habit kur thotë se pëlqen meshkujt straight, ndaj mbase ky është fakti për gjendjen e tij momentale të ndjenjave. Mos humbisni videon e mëposhtme!