Rashel Kolaneci bën zbulim! Tregon pjeshkat e ”Liqenit të Thatë” në…(VIDEO) – AlpeGossip
Rashel Kolaneci bën zbulim! Tregon pjeshkat e ”Liqenit të Thatë” në…(VIDEO)

Rashel Kolaneci bën zbulim! Tregon pjeshkat e ”Liqenit të Thatë” në…(VIDEO)

Me siguri ju ka ndodhur që të haseni me një situatë gazmore dhe ju keni menduar që ta emërtoni në mënyrën më funny të mundshme dhe ta ndani me miqtë tuaj.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur edhe për Rashel Kolanecin e cila në Instastory-n e saj ka shpërndarë një video teksa ka qenë në Liqenin e Thatë dhe ka shpërndarë momente nga parakalimi i një tufe patash.

Deri këtu çdo gjë duket normale ndërsa mbishkrimi që ka lënë bukuroshja me të vërtetë që të shkrinë gazit.

“Pjeshkat e Liqenit të Thatë, hahata”, shkruan Rasheli si mbishkrim të videos të postuar në Instastory