“PUTHJE DHE ROMANCA”/ Njihuni me të DASHURIT e vipave shqiptare, që bënë NAMIN në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
“PUTHJE DHE ROMANCA”/ Njihuni me të DASHURIT e vipave shqiptare, që bënë NAMIN në rrjetet sociale (FOTO)

“PUTHJE DHE ROMANCA”/ Njihuni me të DASHURIT e vipave shqiptare, që bënë NAMIN në rrjetet sociale (FOTO)

Rikthehen romacat si në tenelovela!

Një nga gjërat më të bukura është kur arrin të balancosh, jetën profesionale me atë personale. Këtë shpesh herë e kemi parë nëpër rrjetet sociale të vajzave të cilat GUXUAN të tregojnë gjithçka mbi jetën e tyre.

AlpeNews.al ju sjell disa raste ku gocat e showbizz-it na kanë prezantuar pa komplse të dashurit e tyre dhe që vazhdojnë të jenë dhe sot përkrah tyre.

Morena Taraku, këngëtarja e njohur është në lidhje dashurie me Sasha Sobhani, një biznesmen shumë i njohur nga Teherani. Ajo nuk është shprehur asnjëherë publikisht në media, lidhur me jetën e saj private, e së fundmi na prezantoj me të dashurin e saj ku shpeshherë e kemi parë të bëjnë postime apo video të ndryshme për të treguar dashurinë e tyre. Më poshtë ju sjellimi disa foto të çiftit

Xhesika Ndoj është një nga këngëtaret më të komentuara nga mediat pasi shpesh herë publikon foto provokuese. Ajo përpara disa javësh prezantoi për herë të parë të dashurin e saj nëpërmjet një postimi në instastory. Këngëtarja është shumë e dashuruar me të dhe këtë gjë e tregon shumë herë në rrjetet sociale.

Xhesika ka hedhur një foto ku çifti shfaqet në momente intime të zhveshur në krevat.

U përfolën e u përndoqën nga paparacët derisa e konfirmuan edhe vetë lidhjen e dashurisë. Elita Rudi dhe reperi i njohur, Gjiko, nuk hezitojnë më ta shprehin dashurinë e tyre.

E si mund të mungonte një nga lidhjet e fundit më të përfolura në media rozë pikërisht Marina Fara e cila nuk ka nguruar t’na tregoi dashurin e saj por jo vetëm por dhe duke na treguar se është në një pritje të embël.

Duke treguar se është e dashuruar kokë e këmbë me djalin  të cilin na e prezantoi para pak ditësh.

Përgatiti: AlpeNews.al