DUA LIPA NDRYSHON STIL/ Ja çfarë u bëri flokëve këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
DUA LIPA NDRYSHON STIL/ Ja çfarë u bëri flokëve këngëtarja (FOTO)

DUA LIPA NDRYSHON STIL/ Ja çfarë u bëri flokëve këngëtarja (FOTO)

Jemi mësuar gjithmon ta shohim brune por  siç duket  Dua e ka në qejf pjesën e eksperimentimit me pamjen e saj.

Këngëtarja  përmes fotos  të postuar në Instagram, ka treguar se ajo më nuk do duket  si më parë, ka guxuar duke i kthyer flokët në platin.

Në Londër Dua njihet si femra me më stil dhe që gjithmon di të bjer në sy për look-n e saj unik.