Donald Trump Jr. nis romancë të re, reagon ish-bashkëshortja (FOTO) – AlpeGossip
Donald Trump Jr. nis romancë të re, reagon ish-bashkëshortja (FOTO)

Donald Trump Jr. nis romancë të re, reagon ish-bashkëshortja (FOTO)

Romanca e re e djalit të Donald Trump me prezantuesen e Fox News, Kimberly Guilfoyle ka bërë që ish-bashkëshortja e tij të reagojë.

“Njerëzit duan të sulmojnë një grua vetëm se ka filluar të takohet me Don. Jemi ndarë për më shumë se 9 muaj dhe respektojmë vendimet e privatësinë e njëri-tjetrit. Ne do përqendrohemi në rritjen e fëmijëve tanë. Do ishte mirë nëse shtypi do bënte të njëjtën gjë, në vend që të ndërhyjnë në jetën e tyre”, shkruajti ish-bashkëshortja Vanessa në Twitter.

Disa burime të brendshme thonë se Donald Trump Jr. dhe Kimberly nisën romancën e tyre në fund të marsit dhe janë të çmendur pas njëri tjetrit. Kujtojmë se 40-vjeçari dhe Vanessa kanë qenë të martuar për 12 vjet.