“E nxehtë si zjarri “/ Ilda Bejleri provokon me këmbët hapur dhe gjoksin në duar (FOTO) – AlpeGossip
“E nxehtë si zjarri “/ Ilda Bejleri provokon me këmbët hapur dhe gjoksin në duar (FOTO)

“E nxehtë si zjarri “/ Ilda Bejleri provokon me këmbët hapur dhe gjoksin në duar (FOTO)

Moderatorja Ilda Bejleri u shfaq më e nxehtë se asnëjherë në ditën e parë të Botërorit “Rusia 2018”.
Me një fustan me ngjyra që i nxjerr në pah anën e saj më sexy.

Gjithashtu Ilda ka ndarë një foto ku shfaqet teksa mban gjoksin me dorë. Ky botëror do të jetë dhe më emocionues me Ildën.