Do ta harroni Shkëndije Mujajn, kur të njiheni me motrën e saj – AlpeGossip
Do ta harroni Shkëndije Mujajn, kur të njiheni me motrën e saj

Do ta harroni Shkëndije Mujajn, kur të njiheni me motrën e saj

Këngëtarja Shkëndije Mujaj para pak minutash ka bërë publike një foto të re Ajo në këtë foto shihet së bashku me motrën e saj Krenare Mujaj.
Të dy motrat ngjajnë shumë mes vete dhe pa dyshim se motra e Shkëndijes duket shumë e bukur.

Me këtë foto që Shkëndija ka publikuar shfrytëzon rastin ti njoh fansat e saj me motrën por edhe të i uroj asaj ditëlindjen.