PAS SHUMË VITEVE MUNGESË/ Moderatorja shqiptare i rikthehet këngës – AlpeGossip
PAS SHUMË VITEVE MUNGESË/ Moderatorja shqiptare i rikthehet këngës

PAS SHUMË VITEVE MUNGESË/ Moderatorja shqiptare i rikthehet këngës

Gerta Heta ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, shoqëruar nga tre mikeshat e saj të zemrës Rezarta, Aolta dhe Daniela, të cilat rrëfyen sekretet e miqësisë 26-vjeçare.

Gerta kujtoi kohën kur këndonte nëpër koncerte dhe instruktonte mikeshat e saj që të kërcenin për të ndezur atmosferën, duke pranuar se ndjen nostalgji për ato vite.

E pyetur nga Bieta, showgirl-i i njohur i viteve 2000, zbuloi se ka në plan t’i rikthehet muzikës, madje është në kërkim të një materiali të përshtatshëm për të.