”SI S’KE TURP, DEL PA BREK E PA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SI S’KE TURP, DEL PA BREK E PA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SI S’KE TURP, DEL PA BREK E PA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër provokuese dhe patjetër pjesa më e madhe e ndjekësve e kanë komplimentuar. Ndërkohë, një fanse tjetër nuk ndan të njejtin mendim…

Dorina Mema ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku duket së bashku me Bietën teksa ishte e ftuar në emisionin e kësaj të fundit. Një ndjekës ka patur diçka për ti thënë në lidhje me deklaratën e saj për seksin. 

Manjola Nallbani ka postuar një foto ku duket në kuzhinë teksa ka bërë një kafe. Ndjekësit i shqetëson diçka nga pamja në sfond… /AlpeGossip.al