E keni dëgjuar këngën e re të Noizy-t? Reperi ju ngacmon kureshtjen duke kënduar pak sekonda (VIDEO) – AlpeGossip
E keni dëgjuar këngën e re të Noizy-t? Reperi ju ngacmon kureshtjen duke kënduar pak sekonda (VIDEO)

E keni dëgjuar këngën e re të Noizy-t? Reperi ju ngacmon kureshtjen duke kënduar pak sekonda (VIDEO)

Këto ditë Noizy ka ndërmarrë nismën e radhës të bamirësisë, së cilës i janë bashkuar edhe shumë persona të tjerë falë thirrjes së tij.

Por ndërkohë reperi nuk e lë pas dore edhe punën në studio pasi po punon që këtë verë ta bëjë të tijën. Premton super hite dhe bashkëpunime dhe mbrëmjen e kaluar ka ngacmuar paksa kuriozitetin e fansave duke kënduar live disa vargje që mendohet të jenë nga kënga e re.