“NUK MUND TA BESOJ SE ERDHI KJO DITË”/ Klea tregon emocionet teksa i duhet të përgatisë gjërat e para të bebit (FOTO) – AlpeGossip
“NUK MUND TA BESOJ SE ERDHI KJO DITË”/ Klea tregon emocionet teksa i duhet të përgatisë gjërat e para të bebit (FOTO)

“NUK MUND TA BESOJ SE ERDHI KJO DITË”/ Klea tregon emocionet teksa i duhet të përgatisë gjërat e para të bebit (FOTO)

Klea Huta ka ndarë me anë të një postimi në rrjetet sociale emocionet e saj teksa i duhet të bëjë gati çdo gjë për ardhjen në jetë të fëmijës së saj të parë. Moderatorja ka publikuar një video ku shihet gjithçka i duhet bebit sapo ai të lindë, duke zbuluar gjithashtu se Klea është shumë pranë këtij momenti të veçantë.

“O zot, nuk mund ta besoj se kjo ditë erdhi. Po përgatis gjërat e para të bebit dhe është shumë shumë emocionuese. Sapo të bëj gati valixhen do jua tregoj në një video”, ka shkruar Klea krah postimit të fundit.

Siç duket pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, ndaj dhe Klea me Elgitin duhet të jenë shumë të emocionuar për këtë moment special në jetën e tyre.