PUTHJA ME ARDITIN/ Vëllai i Beniadës flet për motrën: Është shumë reale, e ka… – AlpeGossip
PUTHJA ME ARDITIN/  Vëllai i Beniadës flet për motrën: Është shumë reale, e ka…

PUTHJA ME ARDITIN/ Vëllai i Beniadës flet për motrën: Është shumë reale, e ka…

Vëllai i Beniadës, modeles që është pjesë e Big Brother Vip ka folur ditën e sotme në Breaking.

Albano Nishani, tregoi se si e sheh motrën nga jashtë dhe se e gjithë familja e mbështet.

Albano gjithashtu komentoi edhe një sekuencë të ndodhur brenda shtëpisë, ku Beniada u puth në buzë me Arditin.

Sipas Albanos motra e tij është një person shumë real dhe nuk ka komplekse.

“Është shumë reale, e ka treguar veten. Beniada është vajzë pa komplekse fare”.