“PASKE FILLU PUNË TE SEMAFORI…”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë i shkruajnë (FOTO) – AlpeGossip
“PASKE FILLU PUNË TE SEMAFORI…”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë i shkruajnë (FOTO)

“PASKE FILLU PUNË TE SEMAFORI…”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë i shkruajnë (FOTO)

Edhe sot ashtu si çdo ditë tjetër AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej komenteve më pikante që “qarkullojnë” në rrjetin social Instagram.

Fansat janë kurdoherë të gatshëm duke kapur detajet që ndonjëherë nuk i vëmë re dhe nuk ngurojnë tua vënë atyre në dukje.

Edhe pse ndonjëherë e teprojnë me çfarë shkruajnë, përsëri në një farë mënyre prej tyre vipat janë në qendër të vëmendjes në rrjete sociale.

Më poshtë ju prezantojmë me komentet pikante të ditës:

Roza Lati ka publikuar një video së bashku me këngëtaren Baby Gee por njëri prej fansave i ofendon të dyja:

Këngëtarja shqiptare e cila ka arritur sukses edhe në skenën notërore, Bleona Qerreti ka publikuar në Instagram një foto por njëri prej fansave e ofendon në komente:

Arilena Ara është pjesë e jurisë së “The Voice Kids Albania” dhe së fundmi postimet e Instagramit kanë të bëjnë me këtë emision. Në postimin e saj të fundit ku shfaqet në skenën e “The Voice Kids”, njëra prej fanseve i thotë se është shumë mendjemadhe:

/AlpeNews.al