PA TË BRENDSHME/ Kim Kardashian sërish SEKSI dhe BOMBASTIKE në fotot e fundit – AlpeGossip
PA TË BRENDSHME/ Kim Kardashian sërish SEKSI dhe BOMBASTIKE në fotot e fundit

PA TË BRENDSHME/ Kim Kardashian sërish SEKSI dhe BOMBASTIKE në fotot e fundit

Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç’duhet me veshjen fosforeshente seksi kur doli me miqtë për darkë.

37-vjeçarja tregoi ngjyrën e saj të errët të lëkurës në gjithë trupin, por në të njëjtën kohë zbuloi të brendshmet e saj të ndritshme të gjelbra dhe vijat e qarta të lëkurës nën fundin e saj të ngushtë.