DRIDHEN TË DY/ Beatrix merr surprizën e jetës, shihni reagimin e vëllait të saj kur e sheh në Pallatin e Kongreseve – AlpeGossip
DRIDHEN TË DY/ Beatrix merr surprizën e jetës, shihni reagimin e vëllait të saj kur e sheh në Pallatin e Kongreseve

DRIDHEN TË DY/ Beatrix merr surprizën e jetës, shihni reagimin e vëllait të saj kur e sheh në Pallatin e Kongreseve

Lot gëzimi dhe emocione tepër të forta për Beatrix Ramosaj, e cila u largua nga shtëpia e Big Brother në nisje të emisionit të sotëm për të shkuar drejt Pallatit të Kongreseve, për të dëgjuar live duke kënduar vëllain e saj, Alban Ramosaj.

Beatrix ka shpërthyer në lot teksa ka parë vëllain e saj teksa performon në skenën e festivalit muzikor në RTSH.

Ardit Gjebrea: Është Triksa jote aty ka ardhur surprizë për ty
Beatrix: Dukesh shumë bukur o zot i madh të dua shumë!
Alban: O zot i madh po pse ma bëni këtë!
Beatrix: Jam shumë i lumtur që jam sonte këtu me ju, e kam ëndërruar ta shoh Albanin aty me ju!
Albana: O jeta ime të dua.
Beatrix: Alban mbyte, jepe më të mirë siç di ti!