Prezantueses shqiptare i vjen oferta e kripur: 50 mijë euro të ofroj veç të dalësh njëherë… (FOTO) – AlpeGossip
Prezantueses shqiptare i vjen oferta e kripur: 50 mijë euro të ofroj veç të dalësh njëherë… (FOTO)

Prezantueses shqiptare i vjen oferta e kripur: 50 mijë euro të ofroj veç të dalësh njëherë… (FOTO)

Dajana Shabani është prezantuesja e njohur për emisionin e mëngjesit në televizionin Ora News së bashku me Hermes Nikajn “Zogun e Tironës”.
Në një Instastory të postuar kohët e fundit asaj i ka ardhur një përgjigje e pazakontë.

Ajo ka postuar një foto ku ka shkruar se është kthyer sërish në bjonde dhe se ndonjë ditë do mbesë pa flokë.

Prezantuesja ka ditur t’ia mbyllë gojën mirë komentuesit duke i dërguar edhe një zemër në fund.

Një djalë ka ironizuar Instastoryn e saj duke iu përgjigjur:

50 mijë euro të ofroj veç të dalësh njëherë live tullace.”
Dajana i ka kthyer përgjigjen që e ka lënë pa fjalë:

500.000 euro vec mos me shkruash me.”