“PËR HALLOWEEN DO MASKOHEM SI…”/ Olti Curri dhe Fatma shprehin dëshirat e tyre “të çuditshme” (FOTO) – AlpeGossip
“PËR HALLOWEEN DO MASKOHEM SI…”/ Olti Curri dhe Fatma shprehin dëshirat e tyre “të çuditshme” (FOTO)

“PËR HALLOWEEN DO MASKOHEM SI…”/ Olti Curri dhe Fatma shprehin dëshirat e tyre “të çuditshme” (FOTO)

Sot festohet “Halloweeni” i shumëpritur, ku prej ditësh vipat kanë filluar përgatitjet për maskimet e tyre si dhe arrdeimin e shtëpisë me detajet kryesore të kësaj feste. Një pjesë e mirë e tyre i kanë ndarë këto momente në Instagram ndërsa të tjerët pritet ti shohim në orët në vijim.

Ajo çfarë ka bërë përshtypje janë deklaratat “e çuditshme” të Olti Currit dhe Fatma Haxhialiu në lidhje me maskimin për këtë ditë.

Njëri dëshiron të vishet si “faturë tatimore”, ndërsa tjetra si “rekord audience” apo “spektakël humori”.

Thellë thellë dëshirat e tyre brenda përmbajnë pakëz ironi , e cila është karakteristike në deklaratat e tyre.

/AlpeNews.al