MASKIMI PËR HALLOWEEN/ Ja VIP-AT që zgjodhën të përdorin filtrat “e frikshme” të Snapchatit (FOTO) – AlpeGossip
MASKIMI PËR HALLOWEEN/ Ja VIP-AT që zgjodhën të përdorin filtrat “e frikshme” të Snapchatit (FOTO)

MASKIMI PËR HALLOWEEN/ Ja VIP-AT që zgjodhën të përdorin filtrat “e frikshme” të Snapchatit (FOTO)

Sot data shënon 31 Tetor dhe më në fund pritjes për festën e Halloweenit i erdhi fundi.

Një pjesë e mirë e vipave shqiptarë kanë bërë maskime nga më të ndryshmet përgjatë këtyre ditëve  ndërsa gjatë orëve në vazhdim pritet të shohim se si do të duken të maskuar pjesa tjetër.

Deri tani kemi parë kombinime nga më të ndryshmet si dhe të shumtë ishin ata që dekoronin dhe shtëpinë me detajet karakteristike të kësaj feste.

Por përveç përgatitjes reale, është edhe rrejti Snapchat i cili ofron mundsinë që vetëm me një foto të vetme të realizosh maskimin tënd në këtë ditë.

AlpeNews.al ju njeh me vipat të cilët nuk nguruan ti provonin filtrat e reja që ofronte SnapChati.

Ori Nebiaj

Fjorentina Halili

Marina Vjollca

Bebe Rexha 

Rina Balaj