Pas 5 muajsh, rikthehet në “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci (FOTO) – AlpeGossip
Pas 5 muajsh, rikthehet në “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci (FOTO)

Pas 5 muajsh, rikthehet në “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci (FOTO)

Kanë kaluar 5 muaj që nuk e shihni më në “Xing me Ermalin”, Rashel Kolanecin, një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Rasheli do të rikthehet sërish në “Xing me Ermalin”, por këtë herë ndryshe.

Me anë të një postimi në Facebook, moderatori Ermal Mamaqi ka bërë të ditur se modelja do të jetë e ftuar në emision dhe fton fansat të bëjnë pyetjen e tyre për Rashelin.