AKSIDENTOHET ERMAL FEJZULLAHU/ Në makinë ishte edhe me familjarë (FOTO) – AlpeGossip
AKSIDENTOHET ERMAL FEJZULLAHU/ Në makinë ishte edhe me familjarë (FOTO)

AKSIDENTOHET ERMAL FEJZULLAHU/ Në makinë ishte edhe me familjarë (FOTO)

Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali me anë të një video mesazhi në Instastory, ndërkohë që ka falënderuar të gjithë personat që janë interesuar për gjendjen e tij.

Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë”, shprehet Ermali. Prive ka treaguar se makina e tip ‘Range Rover’ është përplasur me shtyllën e semaforit.