NGJYRA DHE SEXY/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne “u çmendëm” pas tyre (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA DHE SEXY/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne “u çmendëm” pas tyre (FOTO)

NGJYRA DHE SEXY/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne “u çmendëm” pas tyre (FOTO)

Jemi zyrtaisht në sezonin veror dhe dielli këtë javë nuk ka munguar duke bërë që blogeret të vishen sa më lehtë dhe ngjyra.

Këto ditë të nxehta blogeret zgjodhën fustane praktike kurse Lori Hoxha i qëndroi besnik stilit të saj bluze crop-top dhe xhinse.

Armina, Jonida, Anxhelina dhe Estela duket sikur e kishin planifikuar për të zgjedhur këtë javë fustan. Vajzat zgjodhën ato të gjerat me ngjyra të ndezura dhe printe lulesh apo leopardi.

Prandaj nëse këtë verë e keni ndarë mendjen për të veshur fustane mund të frymëzoheni nga modelet që zgjodhën blogeret e  njohura.

Armina Mevlani

Estela Ujka

Lori Hoxha

Anxhelina Kotorri

Jonida Maliqi

AlpeNews.al