Eneda Tarifa SHOKON: Humba virgjërinë kur isha 16 vjeçe dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
Eneda Tarifa SHOKON: Humba virgjërinë kur isha 16 vjeçe dhe… (VIDEO)

Eneda Tarifa SHOKON: Humba virgjërinë kur isha 16 vjeçe dhe… (VIDEO)

E ftuara e radhës në intervistën 60 sekondëshe ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa.

Përballë pyetjeve provokative ajo u gjend duke dhënë përgjigjet më të sinqerta.

Eneda madje ka treguar edhe kur e ka humbur virgjërinë, e që kishte ndodhur në moshë shumë të re, kur ka qenë vetë 16 vjeçe, shkruan lajmi.net.

Ndryshe ajo është një këngëtare shumë e suksesshme në karrierën e saj muzikore dhe në bagazhin artistik posedon një numër të madh projektesh të realizuara me shumë profesionalizëm ku ka fituar edhe shumë çmime.