‘’Kimikati’’ i zbuloi gjoksin para të gjithëve, Xhemi Shehu hakmerret me këtë FOTO – AlpeGossip
‘’Kimikati’’ i zbuloi gjoksin para të gjithëve, Xhemi Shehu hakmerret me këtë FOTO

‘’Kimikati’’ i zbuloi gjoksin para të gjithëve, Xhemi Shehu hakmerret me këtë FOTO

Ai është aktori më i ndjekur i Portokalli’, edhe pse më i riu në skenë e në moshë. ‘Kimikati’ tashmë ka krijuar një vend mjaft të veçantë te zemrat e kolegëve të tij dhe me gjithsecilin ka një raport mjaft të mirë.

Ditën e djeshme ai ka postuar një foto ku shihej në pishina me moderatoren Xhemi Shehu. Por pritej që Xhemi të hakmerrej ndaj Olsit, pasi ajo rrallë herë shfaqet në rrjete sociale me bikini, por ai e shpërndau. Ajo ka postuar një video ku shihet ‘Kimikati’ duke fjetur, ndërkohë një prej aktoreve të Portokalli i derdh ujë në trup. Reagimi i Olsit është shkaktuara shumë të qeshura.