Ju kujtohet “Rubi”? Nuk do ta njihni aktoren 10 vite pas telenovelës (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet “Rubi”? Nuk do ta njihni aktoren 10 vite pas telenovelës (FOTO)

Ju kujtohet “Rubi”? Nuk do ta njihni aktoren 10 vite pas telenovelës (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend protagonisten kryesore të telenovelës “Rubi”, e cila në vendin tonë ishte ndër më të ndjekurat e asaj kohe.
Aktorja bukuroshe Barbara Mori, asokohe një brune seksi, ishte një ndër personazhet më të njohur e më të dashur për publikun.

Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i telenovelës meksikane në Shqipëri dhe aktorja seksi nuk ruan më të njëjtën pamje.

Ajo është kthyer në bjonde dhe i ka prerë flokët shkurt dhe me siguri askush nuk e ka njohur në pamje të parë. Megjithatë, duket të pranojmë se megjithëse kanë kaluar vite, ajo mbetet sërish një femër e bukur dhe tërheqëse.