“NE JEMI TË FORTË”/ Stresi publikon foton dhe i del në mbrojtje Ervis Martinaj – AlpeGossip
“NE JEMI TË FORTË”/ Stresi publikon foton dhe i del në mbrojtje Ervis Martinaj

“NE JEMI TË FORTË”/ Stresi publikon foton dhe i del në mbrojtje Ervis Martinaj

Pas vrasjes në zonën e ish-Bllokut ku thuhet se shkaku i sherrit ishte pikërisht këngëtarja Elvana Gjata.  Nga bota e showbizit nuk ka pasur reagime as nga kolegët e Elvanës. Pas sulmimeve të ndjekësve në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka aktivizuar opsionin “Block” duke bllokuar të gjitha komentet.

Stresi është i pari personazh publik që i del në mbrojtje 36-vjeçarit  Ervis Martinit.Reperi ka publikuar një foto ku krah saj shkruan “ne jemi të fortë”.

Nëse i hidhni një sy komentëve do të habiteni pasi i dalin krah Martinit.