YOUNG ZERKA FESTON DITËLINDJEN LARG RONELËS? Ja ku po e kalon karantinën këngëtari (FOTO) – AlpeGossip
YOUNG ZERKA FESTON DITËLINDJEN LARG RONELËS? Ja ku po e kalon karantinën këngëtari (FOTO)

YOUNG ZERKA FESTON DITËLINDJEN LARG RONELËS? Ja ku po e kalon karantinën këngëtari (FOTO)

Young Zerka feston ditëlindjen sot!

Këngëtari i njohur shqiptar nuk i ka treguar vitet në Instagram, por shprehet se mosha për të është vetëm një numër.

Në një postim të fundit në rrjetin social, Young Zerka vetëm ka pranuar urime nga miqtë dhe fansat.

Këngëtari nga Korça, emri i vërtetë i të cilit Donald Najtellari, po e kalon karantinën në qytetin e tij të lindjes në Korçë.

View this post on Instagram

#ageisjustanumber 🎂

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Ai ndodhet pranë familjes dhe të afërmve por larg partneres së përfolur Ronela Hajati, e cila po e kalon karantinën në Tiranë.

Urime të shumta kanë mbushur Instastory-n e Zerkës, por sytë tanë po presin ende të shohin atë urimin publik të Ronelës.

Zerka ka qenë mjaft aktiv në muzikë duke publikuar një album dhe disa bashkëpunime me artistë të ndryshëm.