“MOS E PRISH IMAZHIN ME..”/ Nevina Shtylla publikoi FOTO me dekolte të hapur dhe ndjekësit nuk i kursyen aspak kritikat – AlpeGossip
“MOS E PRISH IMAZHIN ME..”/ Nevina Shtylla publikoi FOTO me dekolte të hapur dhe ndjekësit nuk i kursyen aspak kritikat

“MOS E PRISH IMAZHIN ME..”/ Nevina Shtylla publikoi FOTO me dekolte të hapur dhe ndjekësit nuk i kursyen aspak kritikat

Nevina Shtylla është një ndër vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar.

Falë punës së saj, ajo ka arritur të krijojë një imazh pozitiv tek ndjekësit dhe fotot që publikon në rrjetet sociale, gjithmonë kanë marrë komente të mira.

Megjithatë, në foton e fundit ka pasur edhe komente që e kanë kritikuar moderatoren.

Ajo ka publikuar një foto me dekolte të hapur dhe ndjekësve u ka rënë menjëherë në sy.

“Mos e prish imazhin me këto foto se nuk të shkojnë”, i shkruan një ndjekës.

“Nuk i shkojnë bukurisë tate”, i shkruan dikush tjetër.

View this post on Instagram

😎🖤 @prettylittlething

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on

Kujtojmë se pak ditë më parë, Nevina tregoi se këto ditë karantine e kanë gjetur single.

Në këtë mënyrë ajo pranoi dhe ndarjen nga juristi me të cilin kishte lidhje disavjeçare.