“DO ISHA NË BURG PO TË MË KAPNIN”/ Don Phenom zbulon gabimin më të madh të jetës – AlpeGossip
“DO ISHA NË BURG PO TË MË KAPNIN”/ Don Phenom zbulon gabimin më të madh të jetës

“DO ISHA NË BURG PO TË MË KAPNIN”/ Don Phenom zbulon gabimin më të madh të jetës

Don Phenom ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku si kurrë më parë ka folur për të kaluarën e tij. Reperi i cili është rritur në Bronx, New York, gjatë intervistës me moderatoren Ester Bylyku ka rrëfyer gabimin më të madh të jetës.

Ester Bylyku: Më trego një sekret tëndin që publikut nuk ia pret mendja për ty, por do ta zbulojnë sot për herë të parë.

Don Phenom: Kur kam qenë pak më i vogël, kam bërë disa sherre që do më kishin marrë në qafë, do isha brenda po të më kishin kapur. Shyqyr Zotit, e kam kaluar atë pjesë dhe jam fokusuar në muzikë dhe karrierë.