“U HABITËM”/ Adelina Tahiri tregon linjat për herë të parë pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“U HABITËM”/ Adelina Tahiri tregon linjat për herë të parë pas lindjes (FOTO)

“U HABITËM”/ Adelina Tahiri tregon linjat për herë të parë pas lindjes (FOTO)

Adelina Tahiri është duke shijuar ardhjen në jetë të djalit Jon. Këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjettet sociale duke nadrë me ndjekësit çdo detaj nga shtatëzania.

Ditën e sotme Adelina ka postuar një foto ku shihet me linja perfekte dhe tepër seksi. Të gjithë e dimë sa e vështirë është ti rikthesh format pas lindjes por këngëtarja ja paska dalë më së miri.

View this post on Instagram

Thnx u my love 😘😘❤️ @armendramadani

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on