NJË BRUNE “SUPER SEKSI”/ Rike Roci publikon foton para shumë vitesh – AlpeGossip
NJË BRUNE “SUPER SEKSI”/ Rike Roci publikon foton para shumë vitesh

NJË BRUNE “SUPER SEKSI”/ Rike Roci publikon foton para shumë vitesh

Ish banorja  e “big brother” Rike Roci është një ndër femrat më të komenuta në mediat rozë. Ajo dikutohet gjithmonë për format fizike dhe njihet si një nga tifozet më të çmendura që ka kombëtarja jonë.

Ajo ditën e sotme ka publikuar një foto nga rinia ku shihet me flokë të zeza ndryshe nga sotë që është një bjonde super seksi. Gjithsesi duket sikur vitet nuk kanë kaluar pasi ajo  vazhdon ti ketë po ato tipare aq të bukura.