JAHTI QË HABITI PUSHUESIT/ Ja kush ishte i famshmi shqiptar që pati “fatin” të darkonte me miliarderin rus (FOTO) – AlpeGossip
JAHTI QË HABITI PUSHUESIT/ Ja kush ishte i famshmi shqiptar që pati “fatin” të darkonte me miliarderin rus (FOTO)

JAHTI QË HABITI PUSHUESIT/ Ja kush ishte i famshmi shqiptar që pati “fatin” të darkonte me miliarderin rus (FOTO)

Ditën e djeshme në gjirin e Sarandës u ankorua një jaht superluksoz që tërhoqi vëmendjen e të gjithë pushuesve. Madje edhe të personazhe të njohur, si moderatorët Eni Shehu dhe Eva Murati, të cilët mbetën të habitur. “Çfarë është kjo”, shkruante Eni, ndërsa Eva e cilësonte si anije kozmike.

Mirëpo ndryshe nga vipat të cilët vetëm e panë dhe bënë një foto, dikush pati fatin të takohej me familjen e miliarderit Andrey Melnichenko, dhe ai ishte biznesmeni Kristian Boci me familjen e tij.

“Sot e shikoja me adhurim, nesër jam i ftuar special nga vetë Zoti Andrey Melnichenko”, shkruan Kristian Boci në postimin e InstaStoryt të tij.

Më pas ai ka postuar në Instagram një foto të djalit të vogël Lionelit me miliarderin Andrey./AlpeNews.al/