TËRHEQIN VËMENDJE/ Aktorja e njohur dhe i dashuri SKENA INTIME në plazh (FOTO) – AlpeGossip
TËRHEQIN VËMENDJE/ Aktorja e njohur dhe i dashuri SKENA INTIME në plazh (FOTO)

TËRHEQIN VËMENDJE/ Aktorja e njohur dhe i dashuri SKENA INTIME në plazh (FOTO)

Aktorja e njohur turke, Tuba Buyukustun ose e njohur ndryshe si ‘Elif’ ka nisur pushimet me partnerin e saj. Dyshja ndodhet në një nga resortet e shumta të qytetit të Bodrumit, nga ku nuk kanë munguar edhe skenat intime me njëri-tjetrin në plazh. Të shtrirë në shezlong, ata kanë shkëmbyer shpesh puthje provokuese me njëri-tjetrin dhe nuk i kanë shpëtuar syrit të paparacëve. Me sa duket Tuba nuk e ka patur aspak problem praninë e pushuesve të tjerë, por është munduar në maksimum të shijojë praninë e partnerit.