Melanie Trump lë pa fjalë presidentin Macron dhe jo vetëm… (FOTO) – AlpeGossip
Melanie Trump lë pa fjalë presidentin Macron dhe jo vetëm… (FOTO)

Melanie Trump lë pa fjalë presidentin Macron dhe jo vetëm… (FOTO)

Presidenti francez Emanuel Macron është duke zhvilluar një vizitë në SHBA, bashkë me bashkëshorten e tij 65-vjeçare.

Ai është pritur ngrohtësisht ng homologu i tij Donald Trump.

Por, gjithë kamerat janë përqendruar tek Melanie Trump.

E veshur me të bardha, 46-vjeçarja dukej mahnitëse.

Aq sa nga fotot e shkrepura, duket se dhe vetë Macron ka mbetur i “goditur” nga Melanie.