E PAPRITUR/ ‘Është vajzë’, moderatorja e njohur shqiptare shtatzënë apo….(FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ ‘Është vajzë’, moderatorja e njohur shqiptare shtatzënë apo….(FOTO)

E PAPRITUR/ ‘Është vajzë’, moderatorja e njohur shqiptare shtatzënë apo….(FOTO)

Moderatorja e emisionit “Boom”, Fiori Dardha është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga përditshmëria apo aktivitetet, por foto e fundit ka tërhequr shumë vëmendjen për një arsye të veçantë.

Fiori shfaqet duke buzëqeshur teksa mban një ëmbëlsirë në dorë dhe dy tullumbaca me shkrimin “Është vajzë”.

Kaq është dashur që Fiori të marrë dhjetëra komente urimesh pasi të gjithë menduan se është shtatzënë.

Më pas moderatorja për të sqaruar situatën, komentoi: “Ju falenderoj por nuk jam në pritje të ëmbël”, sepse faktikisht Fiori ishte në baby shower-in e mikeshës së saj.

Kujtojmë që moderatorja është mama e një djali me emrin Abel.