“DUA KATËR FËMIJË”/ Kejvina tregon planet për tu bërë nënë (FOTO) – AlpeGossip
“DUA KATËR FËMIJË”/ Kejvina tregon planet për tu bërë nënë (FOTO)

“DUA KATËR FËMIJË”/ Kejvina tregon planet për tu bërë nënë (FOTO)

Kejvina Kthella është kthyer në vajzën më të komentuar në mediat rozë dhe në  rrjetet sociale.

Kejvina  është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj. Ditën e  sotme  ajo është bërë pjesë e lojës virale “pyetje dhe përgjigje”.

Dy prej pyetjeve më pikante është në ;lidhje me fëmijët dhe ne nuk e prisnim që Kejvina dëshironte të ishte nënë e katër fëmijëve.